Nahoru
Zpět na řadu

V600S

5,99 m

Ideální vozy do každého počasí. Konstrukce je z 20 mm tlustého panelu, který je z polyesterových vláken a je vyztužen hliníkem. Podlaha je perfektně izolována díky Styrofoamu o síle 20 mm. V základu jsou vozy vybaveny izolovanou a vyhřívanou nádrží na čistou vodu. Vozy jsou vybaveny topením Truma a splňují nejvyšší možnost třídu izolace - Class 3 (testováno společností Truma). Novinkou je Xperience tablet pro snadnější ovládání vozu, ergonomická, ještě prostornější kuchyň, větší ložnice, 3v1 koupelna, více úložného prostoru a skřínek a více variant uspořádání vozu.

Pro rok 2019 je na výběr z celkem 16 modelů, které se liší v délce, typu lednice a uspořádání koupelny. Výsuvná postel ze střechy je dostupná na všechny modely.

Všechny vozy jsou k dispozici i ve výbavě Premium, která nabízí: robustní, elegantní a pohodlnější sedadla, kuchyňské zásuvky s dojezdem, zapuštěná LED světla, větší zadní garáž s osvětlením, skříňku u stropu na šířku vozu umístěnou vzadu nad postelí, nábytek z lamina ve 2 provedení, vysouvací kuchyň nabízející více pracovního místa.

   

        

 

600-Serie 

Tyto vozy jsou vhodné až pro 6 osoby na spaní. Velmi prostorné, kompaktní vozy, které nabízejí vysoký komfort, velké postele umístěné nad garáží a roztahovací stůl pro venkovní využití.

Typ Vozu V600S1 V600S3 V600S4  
Délka 5,99 m 5,99 m 5,99 m  
Počet osob pro jízdu 4 4 4  
Počet osob pro spaní 4+2 4+2 4+2  
Kapacita a typ lednice 80 l Absorpční 90 l Kompresorová 141 l Absorpční
 
SPECIFIKACE VÝBAVY

DOSTUPNÉ VARIANTY

Vyberte si z celkem 5 variant vozu, přesně ten který vám vyhovuje.