Nahoru
Zpět na řadu

V540G

5,41 m

Ideální vozy do každého počasí. Konstrukce je z 20 mm tlustého panelu, který je z polyesterových vláken a je vyztužen hliníkem. Podlaha je perfektně izolována díky Styrofoamu o síle 20 mm. V základu jsou vozy vybaveny izolovanou a vyhřívanou nádrží na čistou vodu. Vozy jsou vybaveny topením Truma a splňují nejvyšší možnost třídu izolace - Class 3 (testováno společností Truma). Novinkou je Xperience tablet pro snadnější ovládání vozu, ergonomická, ještě prostornější kuchyň, větší ložnice, 3v1 koupelna, více úložného prostoru a skřínek a více variant uspořádání vozu.

Pro rok 2019 je na výběr z celkem 16 modelů, které se liší v délce, typu lednice a uspořádání koupelny. Výsuvná postel ze střechy je dostupná na všechny modely.

Všechny vozy jsou k dispozici i ve výbavě Premium, která nabízí: robustní, elegantní a pohodlnější sedadla, kuchyňské zásuvky s dojezdem, zapuštěná LED světla, větší zadní garáž s osvětlením, skříňku u stropu na šířku vozu umístěnou vzadu nad postelí, nábytek z lamina ve 2 provedení, vysouvací kuchyň nabízející více pracovního místa.

   

        

 

540-Serie 

Vůz V540G je vhodný pro páry nebo pro jedince, kteří rádi cestují o samotě. Díky své velikosti je nenápadný a lehce zvládne projet i centra největších měst. Nabízí vše, co budete ke spokojené dovolené potřebovat. 

Typ vozu V540G2
Délka 5,41 m
Počet osob pro jízdu 4
Počet osob pro spaní 2+2
Kapacita a typ lednice 85 l Kompresorová lednice

 

SPECIFIKACE VÝBAVY

DOSTUPNÉ VARIANTY

Vyberte si z celkem 5 variant vozu, přesně ten který vám vyhovuje.